Aktuality

vzpoura_logo

Bambousek: Vlajku poneseme s Mírou hrdě

20. 3. 2018

Pavel Bambousek je v českém paralympijském týmu v Pchjongčchangu jediným lyžařem, který jezdí na monoski. Na chvíli, kdy odstartuje do závodů, musel na korejských ... pokračování »

vzpoura_logo

Paralympijský Pchjongčchang bude i s účastí našeho ambasadora

15. 2. 2018

Na paralympiádě v jihokorejském Pchjongčchangu si zazávodí také ambasador VZPoury úrazům Pavel Bambousek, který se spolu s dalšími hendikepovanými sportovci ... pokračování »

vzpoura_logo

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na březen až červen 2018

3. 1. 2018

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od března do června 2018. Registrujte se právě teď. A jak vyplnit on-line ... pokračování »

vzpoura_logo

Ironman Zbyněk zdolal na handbiku havajskou sopku Mauna Kea

20. 10. 2017

U ambasadora Zbyňka Švehly jsme už zvyklí, že si klade velké cíle a daří se mu jich dosahovat. Důkazem toho je, že se mu již před lety povedlo úspěšně dokončit celosvětově ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům zahájila třetí ročník!

3. 10. 2017

VZPoura úrazům oslavila již druhé narozeniny a ve školním roce 2017/2018 vyrazili naši hendikepovaní ambasadoři opět na pravidelné besedy s dětmi ve školách a ... pokračování »

vzpoura_logo

Ohlasy ze škol nám dělají obrovskou radost!

21. 8. 2017

Pravidelně se ve školách a školkách, do kterých naši ambasadoři zavítali, ptáme, co se jim na besedách VZPoury úrazům líbilo nebo co by naopak vylepšili. Velmi ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům nepoleví ani v novém školním roce

7. 8. 2017

Prázdniny se již přehouply do druhé poloviny a ambasadoři VZPoury úrazům stihli navštívit 12 z plánovaného počtu 16 letních táborů. Pomalu se tak začínají ... pokračování »

vzpoura_logo

Ironman Zbyněk má třetí místo v triatlonu

12. 7. 2017

Náš ambasador Zbyněk Švehla vybojoval na handbiku třetí místo v triatlonovém závodě světové série Ironman. Bronzová příčka je o to cennější, že ... pokračování »

daruj_krev_icon

Zbyněk a Pavel darují krev s Českým rozhlasem

7. 6. 2017

Naši ambasadoři to vzhledem ke svému hendikepu nemají v životě jednoduché. Přesto neváhají pomáhat i druhým. Zbyněk Švehla a Pavel Bambousek se rozhodli darovat krev a ... pokračování »

vzpoura_logo

Plaveme bez úrazů aneb Jak přežít plaveckou sezónu

31. 5. 2017

Léto se nám kvapem blíží a s ním i začínající plavecká sezóna, na kterou se určitě všichni těšíte. V horkých letních dnech ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct