Aktuality

soutěž

Vyhlášení výherců červnového kola soutěže „Jak zabránit úrazu“

30. 6. 2019

Do naší soutěže „Jak zabránit úrazů“ dorazily ke konci června moc krásné obrázky na téma prevence úrazů. Ukázalo se, že jsou mezi vámi opravdu moc ... pokračování »

info

Pavel Bambousek byl hostem preventivní akce Blesk Ordinace

17. 5. 2019

Ambasador VZPoury úrazům Pavel Bambousek se zúčastnil preventivní akce Blesk Ordinace v Českých Budějovicích, jejímž generálním partnerem je Všeobecná zdravotní ... pokračování »

soutěž

Soutěžte se VZPourou úrazům!

28. 2. 2019

Pojďte se společně s námi vzepřít úrazům! Vyhlašujeme velkou soutěž o dárkový balíček. Namalujte nám obrázek na téma „Jak zabránit ... pokračování »

vzpoura_logo

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na duben až červen 2019

12. 2. 2019

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od dubna do června 2019. Registrujte se on-line právě teď. Ve vámi zvolený ... pokračování »

vzpoura_logo

Pavel Bambousek vybojoval na golfovém MS vozíčkářů stříbrnou medaili

30. 11. 2018

Ambasador VZPoury úrazům Pavel Bambousek slaví další fantastický golfový úspěch. Tentokrát na 1. International Wheelchair Golf Open Championships. Druhý soutěžní den ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům se zúčastnila konference Bezpečné klima na školách

15. 10. 2018

Ve středu 10. října 2018 se v prostorách pardubického Krajského úřadu konala konference Bezpečné klima na školách, na které byli v hojném počtu zastoupeni ... pokračování »

vzpoura_logo

Ambasador Zbyněk byl hostem České televize. Podívejte se na videa.

18. 7. 2018

Náš ambasador Zbyněk Švehla dosáhl již ve svém životě mnoha cílů. I přes svůj hendikep zvládl jako první Evropan úspěšně dokončit světově proslulý ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům: Navštívili jsme 57 tisíc dětí na 820 školách

28. 6. 2018

Již téměř tři roky nabízí Všeobecná zdravotní pojišťovna školám po celé ČR bezplatný program prevence dětských úrazů. Za tu dobu stihli ambasadoři ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům opět vyráží na letní tábory

12. 6. 2018

Ambasadoři projektu VZPoura úrazům nezahálí ani o prázdninách. Stejně jako v minulém roce se i letos VZPoura úrazům chystá na letní tábory. Naši ambasadoři se ... pokračování »

vzpoura_logo

„Úraz ve mně probudil empatii a otevřel mi oči,“ říká náš nový ambasador Radomír Krupa

9. 5. 2018

Radomír se od dětství vášnivě věnoval turistice a horolezectví. Práce ve výškách se mu však v dospělosti stala osudnou. Pád z panelového domu sice ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct