Aktuality

vzpoura_logo

Ohlasy ze škol nám dělají obrovskou radost!

21. 8. 2017

Pravidelně se ve školách a školkách, do kterých naši ambasadoři zavítali, ptáme, co se jim na besedách VZPoury úrazům líbilo nebo co by naopak vylepšili. Velmi ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům nepoleví ani v novém školním roce

7. 8. 2017

Prázdniny se již přehouply do druhé poloviny a ambasadoři VZPoury úrazům stihli navštívit 12 z plánovaného počtu 16 letních táborů. Pomalu se tak začínají ... pokračování »

vzpoura_logo

Ironman Zbyněk má třetí místo v triatlonu

12. 7. 2017

Náš ambasador Zbyněk Švehla vybojoval na handbiku třetí místo v triatlonovém závodě světové série Ironman. Bronzová příčka je o to cennější, že ... pokračování »

daruj_krev_icon

Zbyněk a Pavel darují krev s Českým rozhlasem

7. 6. 2017

Naši ambasadoři to vzhledem ke svému hendikepu nemají v životě jednoduché. Přesto neváhají pomáhat i druhým. Zbyněk Švehla a Pavel Bambousek se rozhodli darovat krev a ... pokračování »

vzpoura_logo

Plaveme bez úrazů aneb Jak přežít plaveckou sezónu

31. 5. 2017

Léto se nám kvapem blíží a s ním i začínající plavecká sezóna, na kterou se určitě všichni těšíte. V horkých letních dnech ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura opět vyrazí na letní tábory. Volné termíny pro školy máme až do prosince

20. 4. 2017

Stejně jako v minulém roce se VZPoura úrazům i letos chystá na letní tábory. Již nyní si v našem rezervačním systému můžete objednat besedy s našimi ... pokračování »

vzpoura_logo

Jak vlastně probíhají besedy VZPoury? Nevíte? Podívejte se na video!

17. 3. 2017

Chtěli byste si rezervovat setkání s našimi ambasadory, ale neumíte si moc dobře představit, jak taková beseda VZPoury probíhá? Ze základní školy Dřísy ... pokračování »

vzpoura_logo

Soutěž na Instagramu – vyhlášení výherců!

28. 2. 2017

V naší  soutěži na Instagramu jsme se Vás ptali, jak se nazývá speciálně upravené kolo pro hendikepované. Správná odpověď zněla: Handbike. Do soutěže ... pokračování »

soutěž

Soutěžte s námi na Instagramu!

13. 2. 2017

Pojďte se společně s námi vzepřít úrazům! Vyhlašujeme velkou instagramovou soutěž o dárkový balíček se sportovními chrániči, sadou světel na kolo, ... pokračování »

vzpoura_logo

Pavel Bambousek o titulu Esquire MAN: Říká mi, že mířím správným směrem

9. 12. 2016

Pavel Bambousek má za sebou opravdu úspěšný rok. V říjnu si z Mezinárodního mistrovství golfu v ČR odvezl zlatou medaili a v listopadu k tomu přidal i titul ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct