Aktuality

vzpoura_logo

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na leden až březen 2019

13. 11. 2018

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od ledna do března 2019. Registrujte se on-line právě teď. Ve vámi zvolený ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům se zúčastnila konference Bezpečné klima na školách

15. 10. 2018

Ve středu 10. října 2018 se v prostorách pardubického Krajského úřadu konala konference Bezpečné klima na školách, na které byli v hojném počtu zastoupeni ... pokračování »

vzpoura_logo

Ambasador Zbyněk byl hostem České televize. Podívejte se na videa.

18. 7. 2018

Náš ambasador Zbyněk Švehla dosáhl již ve svém životě mnoha cílů. I přes svůj hendikep zvládl jako první Evropan úspěšně dokončit světově proslulý ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům: Navštívili jsme 57 tisíc dětí na 820 školách

28. 6. 2018

Již téměř tři roky nabízí Všeobecná zdravotní pojišťovna školám po celé ČR bezplatný program prevence dětských úrazů. Za tu dobu stihli ambasadoři ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům opět vyráží na letní tábory

12. 6. 2018

Ambasadoři projektu VZPoura úrazům nezahálí ani o prázdninách. Stejně jako v minulém roce se i letos VZPoura úrazům chystá na letní tábory. Naši ambasadoři se ... pokračování »

vzpoura_logo

„Úraz ve mně probudil empatii a otevřel mi oči,“ říká náš nový ambasador Radomír Krupa

9. 5. 2018

Radomír se od dětství vášnivě věnoval turistice a horolezectví. Práce ve výškách se mu však v dospělosti stala osudnou. Pád z panelového domu sice ... pokračování »

vzpoura_logo

Bambousek: Vlajku poneseme s Mírou hrdě

20. 3. 2018

Pavel Bambousek je v českém paralympijském týmu v Pchjongčchangu jediným lyžařem, který jezdí na monoski. Na chvíli, kdy odstartuje do závodů, musel na korejských ... pokračování »

vzpoura_logo

Paralympijský Pchjongčchang bude i s účastí našeho ambasadora

15. 2. 2018

Na paralympiádě v jihokorejském Pchjongčchangu si zazávodí také ambasador VZPoury úrazům Pavel Bambousek, který se spolu s dalšími hendikepovanými sportovci ... pokračování »

vzpoura_logo

Ironman Zbyněk zdolal na handbiku havajskou sopku Mauna Kea

20. 10. 2017

U ambasadora Zbyňka Švehly jsme už zvyklí, že si klade velké cíle a daří se mu jich dosahovat. Důkazem toho je, že se mu již před lety povedlo úspěšně dokončit celosvětově ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům zahájila třetí ročník!

3. 10. 2017

VZPoura úrazům oslavila již druhé narozeniny a ve školním roce 2017/2018 vyrazili naši hendikepovaní ambasadoři opět na pravidelné besedy s dětmi ve školách a ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct