Napsali o nás

vzpoura_logo

VZPoura úrazům v Nové Vsi u Kolína

6. 6. 2017

Dnes jsme měli jedinečnou příležitost setkat se se zajímavými lidmi. Do školy přijeli Pavel a Zbyněk, aby nám v rámci programu Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoury ... pokračování »

dite

Základní škola Měcholupy se zapojila do projektu VZPoura úrazům

4. 5. 2017

Základní škola Měcholupy využila nabídky vzdělávacího projektu VZP „Vzpoura úrazům,“ který je zaměřený na prevenci úrazů a nehod dětí a ... pokračování »

vzpoura_logo

Předvánoční beseda v Novém Městě na Moravě

5. 1. 2017

Těsně před Vánoci navštívil náš ambasador Pavel Brož Střední odbornou školu v Novém Městě na Moravě. S žáky diskutoval nejen o prevenci úrazů, ale i o ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům – Netradiční autentická beseda

7. 12. 2016

„Netradiční, autentická,“ právě tak vnímají besedu VZPoury úrazům na pražské základní škole Stoliňská, kam naši ambasadoři zavítali ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům v ZŠ Sluníčkové, Kadaň

21. 11. 2016

„Jmenuji se Jarmila a na vozíku jsem po autonehodě, při které jsem narazila do stromu. Před úrazem jsem ráda sportovala, cestovala a lezla po skalách. Na vozíku už je vše ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům v Jeseníku

4. 11. 2016

Říjnové setkání VZPoury úrazům na ZŠ a MŠ při Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku mělo krásný ohlas ve ... pokračování »

vzpoura_logo

Výdaje pojišťoven na léčbu dětských úrazů se blíží ročně miliardě

30. 8. 2016

Praha - Přes půl miliardy korun ročně dá Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) za léčení úrazů dětí, přes sto milionů Česká průmyslová zdravotní ... pokračování »

vzpoura_logo

Dětských úrazů ubývá. Prevenci podporuje také VZPoura úrazům, která za rok objela skoro dvě stě zařízení

30. 8. 2016

Jedna chyba a celý váš život se může od základu změnit. Už nikdy nemusíte chodit, zvládnout se postarat sám o sebe a být samostatný. Než se učit žít s handicapem, ... pokračování »

vzpoura_logo

ČESKOU REPUBLIKU BUDOU NA ME V GOLFU HENDIKEPOVANÝCH REPREZENTOVAT ČTYŘI HRÁČI

23. 6. 2016

Sto dva hráčů z devatenácti zemí se představí na mistrovství Evropy v golfu hendikepovaných, které se koná od 18. do 21. června v golfovém resortu Barbora. Česká ... pokračování »

vzpoura_logo

Podívejte se na reportáž o wakeboardingu s ambasadorem Michalem

15. 6. 2016

Zajímá vás wakeboarding? Nebo o něm slyšíte poprvé? Náš ambasador Michal se mu věnuje pravidelně. Právě o wakeboardingu, ale i o životě s hendikepem, se Michal ... pokračování »

Stránka: 1 | |

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct