VZPoura úrazům v Nové Vsi u Kolína

6. 6. 2017

vzpoura_logo

Dnes jsme měli jedinečnou příležitost setkat se se zajímavými lidmi. Do školy přijeli Pavel a Zbyněk, aby nám v rámci programu Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoury úrazům pověděli o tom, jak se žije lidem na vozíčku, jaké nástrahy musí denně překonávat, co je pro ně důležité, co složité a hlavně - jak se starat o sebe a dávat na sebe pozor, abychom neskončili v podobné situaci jako oni.

Dětem se vyprávění moc líbilo, dotazy nebraly konce, a tak jsme se dozvěděli opravdu úplné detaily ze života obou sympatických pánů. Děti se podívaly, jak vypadá mícha, proč je důležitá, jaké druhy vozíků existují, s čím se musí vozíčkáři potýkat třeba při přístupu do naší školy. Všichni jsme si prohlédli zajímavá videa a fotky, ale i přizpůsobená auta Pavla a Zbyňka.

Těšíme se, že budeme moci zase někdy Pavla a Zbyňka v naší škole přivítat. Děkujeme za jejich nasazení a příjemně strávené dopoledne, které bylo opravdu velmi poučné.

Zdroj: Základní škola Prosperity  http://www.skolaprosperity.cz/2017/05/vzpoura-urazum.html

Fotogalerie

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct