Aktuality

info

VZPoura úrazům připravila letní e-book pro všechny školáky

28. 7. 2021

Abychom alespoň částečně podpořili tolik potřebnou prevenci dětských úrazů, rozhodli jsme se rozšířit naši sbírku on-line materiálů o nové pokračování ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům opět jezdí na besedy! Rezervujte si termín na letní tábor!

2. 7. 2021

Ambasadoři projektu VZPoura úrazům letos opět vyrazí mezi děti na letní tábory. Otevřeli jsme pro vás volné termíny besed v rezervačním systému na měsíce červenec a ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům připravila nový e-book pro všechny školáky

12. 5. 2021

Ambasadoři VZPoury úrazům stále nemohou kvůli epidemii koronaviru jezdit mezi žáky na školy a přednášet jim o úrazech. Abychom alespoň částečně vynahradili dětem tolik potřebnou ... pokračování »

info

Besedy VZPoury úrazům jsou z důvodu epidemie koronaviru dočasně pozastaveny

8. 3. 2021

Vzhledem k současné nepříznivé epidemické situaci jsou besedy VZPoury úrazům dočasně pozastaveny. Doufáme, že se brzy vývoj epidemie zlepší a naši ambasadoři budou ... pokračování »

vzpoura_logo

Zimní pozdrav VZPoury úrazům pro všechny školáky – podívejte se na video!

18. 2. 2021

Ambasadoři VZPoury úrazům nemohou kvůli epidemii koronaviru jezdit mezi žáky na školy a přednášet jim o úrazech. Nechtějí však zahálet, a proto se rozhodli natočit pro ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům – dle učitelů přesně tohle děti potřebují

23. 10. 2020

Vážné zranění – dnes k němu dochází nejčastěji na silnicích a při volnočasových aktivitách. Proto VZP s preventivním projektem VZPoura úrazům míří ... pokračování »

info

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na listopad a prosinec 2020

9. 9. 2020

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od listopadu do prosince 2020. Registrujte se on-line právě teď. Ve vámi ... pokračování »

vzpoura_logo

Soutěž Pojďme spolu chodit je přístupná i pro vozíčkáře

20. 7. 2020

Letní výletní soutěž VZP Pojďme spolu chodit, která odstartovala 1. 7. 2020, zahrnuje nyní i místa, jež jsou označena jako bezbariérová, tedy vhodná pro lidi s omezenou ... pokračování »

vzpoura_logo

Ambasador Zbyněk získal ocenění Zaměstnanec roku

26. 6. 2020

Náš ambasador Zbyněk Švehla byl 24. 6. 2020 na Staroměstské radnici oceněn jako Zaměstnanec roku 2019 otevřeného trhu práce. Uspěl v prestižní soutěži, kterou každoročně ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům vyráží na letní tábory, rezervujte si termín!

25. 5. 2020

Ambasadoři projektu VZPoura letos opět vyrazí mezi děti na letní tábory. Otevřeli jsme pro vás volné termíny besed v rezervačním systému na měsíce červenec a srpen. A ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct