Aktuality

vzpoura_logo

VZPoura úrazům – dle učitelů přesně tohle děti potřebují

23. 10. 2020

Vážné zranění – dnes k němu dochází nejčastěji na silnicích a při volnočasových aktivitách. Proto VZP s preventivním projektem VZPoura úrazům míří ... pokračování »

info

Nové termíny besed VZPoury úrazům: Rezervujte si své setkání na listopad a prosinec 2020

9. 9. 2020

V rezervačním systému VZPoury úrazům jsme pro vás nyní otevřeli volné termíny besed od listopadu do prosince 2020. Registrujte se on-line právě teď. Ve vámi ... pokračování »

vzpoura_logo

Soutěž Pojďme spolu chodit je přístupná i pro vozíčkáře

20. 7. 2020

Letní výletní soutěž VZP Pojďme spolu chodit, která odstartovala 1. 7. 2020, zahrnuje nyní i místa, jež jsou označena jako bezbariérová, tedy vhodná pro lidi s omezenou ... pokračování »

vzpoura_logo

Ambasador Zbyněk získal ocenění Zaměstnanec roku

26. 6. 2020

Náš ambasador Zbyněk Švehla byl 24. 6. 2020 na Staroměstské radnici oceněn jako Zaměstnanec roku 2019 otevřeného trhu práce. Uspěl v prestižní soutěži, kterou každoročně ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům vyráží na letní tábory, rezervujte si termín!

25. 5. 2020

Ambasadoři projektu VZPoura letos opět vyrazí mezi děti na letní tábory. Otevřeli jsme pro vás volné termíny besed v rezervačním systému na měsíce červenec a srpen. A ... pokračování »

vzpoura_logo

Očima ambasadorky Jarmily - První rok projektu VZPoura úrazům

20. 5. 2020

Můj první výjezd na besedu byl do střední školy v Praze, dá se říci, že to nebylo moc daleko, asi tak dvacet kilometrů. Paradoxně jsem si však musela udělat velkou časovou rezervu, ... pokračování »

Zbyněk_blog

Na lavičce v Třinci

12. 5. 2020

Čas od času, je-li to příhodné, využívám možnosti přepravovat se na besedy VZPoury jinak než osobním automobilem. Obvykle cestuji vlakem a povětšinou se jedná o cesty na Moravu a do Slezska. ... pokračování »

info

Michalovy začátky ve VZPouře

5. 5. 2020

V této koronavirové době mám najednou víc času, a tak nostalgicky vzpomínám na začátky VZPoury úrazům.  Spuštění projektu tehdy inicioval můj kamarád ... pokračování »

vzpoura_logo

Karanténa v představách a v praxi

17. 4. 2020

Asi největší radost z uzavření škol, a tudíž mé přítomnosti doma, měla má manželka Katka, která si představovala, že jí budu vypomáhat s našimi ... pokračování »

info

Besedy VZPoury úrazům se až do odvolání ruší

10. 3. 2020

Vzhledem k celorepublikovému zrušení výuky na základních, středních a vyšších odborných školách jsou od 11. března 2020 až do odvolání ... pokračování »

Stránka: 1 | | ...

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct