Zbyňkův blog

Zbyněk_blog

Zelená je tráva

23. 11. 2020

Covid nás opět zahnal za pec. Osiřely školní lavice, divadelní sály a sportovní arény. Profesionální sport dostal diskutabilní výjimku a novodobí ... pokračování »

Zbyněk_blog

Muž na křídle aneb pasažér na vozíku

27. 10. 2020

Školáci se nás často ptají, zda vůbec můžeme cestovat, co takové přesuny obnáší a jak je zvládáme. V dnešní době už je poměrně běžné potkat ... pokračování »

Zbyněk_blog

Ať žijí šestnáctky!

15. 4. 2020

Jak jsem jim záviděl. Jak já je nenáviděl. Koho? Však je také dobře znáte, chodí si bez ostychu mezi námi. Podivní tvorové obdařeni metabolismem, který udržuje tělo ... pokračování »

Zbyněk_blog

Stokrát trochu jinak

5. 4. 2017

Počet škol, které jsem se VZPourou za necelý rok navštívil, se nedávno přehoupl přes stovku, a tak mimo jiné i můj příběh, jenž je nedílnou součástí každé ... pokračování »

Zbyněk_blog

Černý kocour z Hlavic

26. 1. 2017

Parkujeme u krajnice přímo před budovou školy. Ve strmém kopci na cestě do vsi stojí zubem času notně ohlodaný dům, který jistě nebyl původně vystavěn za účelem výchovy těch ... pokračování »

Zbyněk_blog

Příběh slečny Hany Laury Sluníčkové z Kadaně

21. 11. 2016

Předem se omlouvám drsnějším povahám, obávám se, že tento příspěvek do blogu bude mírně dětinský. K projektu VZPoury jsem přišel začátkem května a tak se to ... pokračování »

Zbyněk_blog

Poprvé a naposled

12. 9. 2016

Jak známo, na besedy se školáky vyjíždíme s náhradními vozíky. V závěru našeho povídání dáváme dětem možnost si je ... pokračování »

Zbyněk_blog

Okem ambasadora

8. 8. 2016

Otvírám dveře „třetí bé“, přejíždím malý práh a už je vidím. Pobíhají mezi lavicemi, neklidně posedávají ve skupinkách u oken a ... pokračování »

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct