Zbyňkův blog

Zbyněk_blog

S míčem na klíně

3. 5. 2021

Dotazy na možnosti sportování na vozíku patří při našich besedách k těm nejobvyklejším. Doufejme, že tomu tak zůstane i nadále a sport jako přirozená a ... pokračování »

Zbyněk_blog

Vzkaz v láhvi

2. 3. 2021

Už delší dobu si lámu hlavu nad tím, jak v dnešní podivné době vzkřísit projekt VZPoury úrazům. Brány škol jsou pro většinu školáků ... pokračování »

Zbyněk_blog

Sdílejme stejnou cestu

11. 1. 2021

...byl nepřehlédnutelný, blond vlasy až na ramena, široký šibalský úsměv a rošťácký kukuč. V očích mu plála láva a odhodlání. Byl ... pokračování »

Zbyněk_blog

Mýtus o Ireně

17. 12. 2020

Bylo jí devatenáct let, když se to stalo. Její příběh není nijak ojedinělý, bohužel . Opakující se motiv, jenž se stále vrací zpět jak ručičky na ciferníku hodin ... pokračování »

Zbyněk_blog

Zelená je tráva

23. 11. 2020

Covid nás opět zahnal za pec. Osiřely školní lavice, divadelní sály a sportovní arény. Profesionální sport dostal diskutabilní výjimku a novodobí ... pokračování »

Zbyněk_blog

Muž na křídle aneb pasažér na vozíku

27. 10. 2020

Školáci se nás často ptají, zda vůbec můžeme cestovat, co takové přesuny obnáší a jak je zvládáme. V dnešní době už je poměrně běžné potkat ... pokračování »

Zbyněk_blog

Ať žijí šestnáctky!

15. 4. 2020

Jak jsem jim záviděl. Jak já je nenáviděl. Koho? Však je také dobře znáte, chodí si bez ostychu mezi námi. Podivní tvorové obdařeni metabolismem, který udržuje tělo ... pokračování »

Zbyněk_blog

Stokrát trochu jinak

5. 4. 2017

Počet škol, které jsem se VZPourou za necelý rok navštívil, se nedávno přehoupl přes stovku, a tak mimo jiné i můj příběh, jenž je nedílnou součástí každé ... pokračování »

Zbyněk_blog

Černý kocour z Hlavic

26. 1. 2017

Parkujeme u krajnice přímo před budovou školy. Ve strmém kopci na cestě do vsi stojí zubem času notně ohlodaný dům, který jistě nebyl původně vystavěn za účelem výchovy těch ... pokračování »

Zbyněk_blog

Příběh slečny Hany Laury Sluníčkové z Kadaně

21. 11. 2016

Předem se omlouvám drsnějším povahám, obávám se, že tento příspěvek do blogu bude mírně dětinský. K projektu VZPoury jsem přišel začátkem května a tak se to ... pokračování »

Stránka: 1 |

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct