Napsali o nás

info

Vzpoura úrazům navštívila Tábor Barrandov

3. 8. 2021

Koncem července navštívili naši ambasadoři Pavel Bambousek a Radomír Krupa dětský Tábor Barrandov v Miřetíně u Skutče. Celé setkání krásně popsali na ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům besedovala v ZŠ Filosofská na Praze 4

13. 12. 2018

Využili jsme nabídku Všeobecné zdravotní pojišťovny. Třídy 5. C, 6. A a 7. C se zúčastnily projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoura úrazům, ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům navštívila MŠ v Košířích

6. 9. 2018

Projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoura úrazům je zaměřen na prevenci úrazů a nehod u dětí a mladistvých. Tento benefit je poskytován všem ... pokračování »

vzpoura_logo

Vzpoura úrazům v ZŠ a MŠ Sázava

16. 2. 2018

Vzpoura úrazům je projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny, který je zaměřen na prevenci úrazů. Je poskytován bezplatně, informuje děti, jak úrazům účinně ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům v Ústí nad Labem

14. 12. 2017

V pátek 8.12. proběhl projekt VZPoura úrazům v rámci 7.ročníků. Jedná se o projekt, který pořádá pojišťovna VZP a snaží se děti upozornit na to, za čím ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům v Nové Vsi u Kolína

6. 6. 2017

Dnes jsme měli jedinečnou příležitost setkat se se zajímavými lidmi. Do školy přijeli Pavel a Zbyněk, aby nám v rámci programu Všeobecné zdravotní pojišťovny VZPoury ... pokračování »

dite

Základní škola Měcholupy se zapojila do projektu VZPoura úrazům

4. 5. 2017

Základní škola Měcholupy využila nabídky vzdělávacího projektu VZP „Vzpoura úrazům,“ který je zaměřený na prevenci úrazů a nehod dětí a ... pokračování »

vzpoura_logo

Předvánoční beseda v Novém Městě na Moravě

5. 1. 2017

Těsně před Vánoci navštívil náš ambasador Pavel Brož Střední odbornou školu v Novém Městě na Moravě. S žáky diskutoval nejen o prevenci úrazů, ale i o ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům – Netradiční autentická beseda

7. 12. 2016

„Netradiční, autentická,“ právě tak vnímají besedu VZPoury úrazům na pražské základní škole Stoliňská, kam naši ambasadoři zavítali ... pokračování »

vzpoura_logo

VZPoura úrazům v ZŠ Sluníčkové, Kadaň

21. 11. 2016

„Jmenuji se Jarmila a na vozíku jsem po autonehodě, při které jsem narazila do stromu. Před úrazem jsem ráda sportovala, cestovala a lezla po skalách. Na vozíku už je vše ... pokračování »

Stránka: 1 | |

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct