Seriály

seriál_sport

Seriál: Jak správně sportovat, díl 4.

17. 1. 2017

Bezpečně na sjezdovce Zimní sezóna je v plném proudu a mnozí z vás se jistě chystají s rodiči nebo kamarády na hory. Ať už sjezdovky brázdíte klasicky na ... pokračování »

seriál_sport

Seriál: Jak správně sportovat, díl 3.

8. 11. 2016

Bezpečná kopaná Hrajete rádi fotbal? Mnozí z vás určitě ano. Střílení gólů je prostě zábava a kopaná už dávno není hra jen pro kluky. Dnes ... pokračování »

seriál_sport

Jak správně sportovat, díl 2.

6. 10. 2016

Bezpečně na in-line bruslích Venku je krásné podzimní počasí a vás to láká k vyjížďce na in-line bruslích? Ať už na in-linech jezdíte jen po rovině ... pokračování »

seriál_sport

Seriál: Jak správně sportovat, díl 1.

19. 9. 2016

Jak se jezdí na kole Léto se pomalu chýlí ke konci, ale cyklistická sezóna zdaleka nekončí. Určitě si s kamarády ještě stihnete udělat výlet na kole. Víte ... pokračování »

úrazy

Seriál: Jak se vyhnout úrazům? Díl 5.

2. 5. 2016

Téma: Chodci v silničním provozu Určitě s rodiči často jezdíte autem, chodíte okolo silnice do školy nebo po ní sami jezdíte třeba na kole. Silniční provoz tedy pro vás ... pokračování »

pomoc

Seriál: První pomoc, díl 4.

30. 3. 2016

Seriál: První pomoc, díl 4. Téma: krvácení O krvi můžeme mluvit jako o nejcennější tekutině v lidském těle. Organismus dospělého člověka obsahuje ... pokračování »

úrazy

Seriál: Jak se vyhnout úrazům? Díl 4.

19. 2. 2016

Seriál: Jak se vyhnout úrazům? Díl 4. Téma: Otrava Náhodná otrava například zkaženým jídlem nebo pitím patří mezi poměrně časté příhody u ... pokračování »

pomoc

Seriál: První pomoc, díl 3.

20. 1. 2016

Téma: resuscitace Když se řekne resuscitace, každý z nás si asi představí metodu oživování spojenou s masáží srdce a dýcháním z úst do ... pokračování »

úrazy

Seriál: Jak se vyhnout úrazům? Díl 3.

20. 11. 2015

Téma: Popáleniny Máte rádi táboření, rozdělování ohýnků a opékání buřtů? Většina z vás jistě ano. Podzimní počasí ... pokračování »

pomoc

Seriál: První pomoc, díl 2.

27. 10. 2015

Téma: popáleniny V našem seriálu První pomoc se pravidelně věnujeme jednotlivým druhům úrazů a způsobům jejich ošetření u dětí i dospělých. ... pokračování »

Stránka: 1 |

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct