Soutěž Pojďme spolu chodit je přístupná i pro vozíčkáře

20. 7. 2020

vzpoura_logo

Letní výletní soutěž VZP Pojďme spolu chodit, která odstartovala 1. 7. 2020, zahrnuje nyní i místa, jež jsou označena jako bezbariérová, tedy vhodná pro lidi s omezenou možností pohybu.

Prověření bezbariérovosti výletních míst jsme zadali těm nejpovolanějším. Ověřili je pro vás hendikepovaní vozíčkáři, kteří ve VZP dlouhodobě pracují jako ambasadoři projektu VZPoura úrazům. Můžete si tedy být jisti, že označené výlety jsou skutečně přístupné i pro lidi s těžkým hendikepem.

V tuto chvíli je na webových stránkách letní soutěže www.chodimesvzp.cz označeno celkem 37 bezbariérových míst a další budou průběžně přibývat díky našim ambasadorům, kteří nás zásobují tipy na turistické cíle vhodné pro vozíčkáře. Mezi výlety pro hendikepované zatím jednoznačně vede naučná stezka Gočárův okruh, na niž se vypravilo již 21 výletníků.

Abyste se mohli do letní soutěže zapojit, stačí si na stránkách vytvořit soutěžní profil a vybrat si ze seznamu výletních míst. Pak už se s VZP můžete vydat za poznáním po celé České republice a vyhrát jednu ze 111 cen. Tou hlavní výhrou ale vždycky bude vaše zdraví!

Tak tedy vzhůru do toho! Pojďte s námi chodit anebo třeba jezdit na vozíčku.

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct