Vzepřeli se

vzpoura_logo

Beseda v ZŠ Vetrusy se vydařila. Děkujeme za pochvalu.

20. 11. 2017

Každá zpětná reakce z navštívených škol a školek nás vždy velmi potěší. Největší radost samozřejmě máme z pochvalných reakcí, ... pokračování »

vzpoura_logo

Fotogalerie - VZPoura úrazům v Kolíně

17. 3. 2017

Na začátku března besedovali naši ambasadoři se žáky 1. stupně na Základní škole v Kolíně. Přednášky proběhly v tělocvičně a zúčastnilo se jich celkem 150 ... pokračování »

vzpoura_logo

Děti z Jeseníku o nás kreslí do školního časopisu

1. 11. 2016

V prvním říjnovém týdnu navštívili naši ambasadoři Jarmila s Honzou Základní školu v Jeseníkách. Setkání se konalo pro žáky ... pokračování »

dite

Uměním proti úrazům. Namalujte nám něco i vy.

31. 3. 2016

V minulém týdnu navštívili naši ambasadoři Pavel Bambousek a Honza Rajznover Základní školu v Teplicích. Setkání pro studenty 8. a 9. ročníku proběhlo ... pokračování »

dite

Malované dopisy od dětí z Žatce nám udělaly obrovskou radost. Prohlédněte si je i vy!

8. 1. 2016

Krásné překvapení nám nachystaly děti z Gymnázia Žatec, od nichž nám dorazila spousta malovaných děkovných dopisů. Naši ambasadoři Jarmila a Pavel navštívili ... pokračování »

vzpoura_logo

Tým VZPoury úrazům přednášel pro 400 dětí! Přinášíme vám fotoreportáž.

9. 12. 2015

Ambasadoři VZPoury Jarmila, Pavel, Michal a Honza si ve středu 2. 12. odbyli svou absolutní premiéru. Na ZŠ Otokora Březiny v Jaroměřicích nad Rokytnou přednášeli pro rekordní počet 400 ... pokračování »

vzpoura_logo

„Projekt VZPoury nás všechny posouvá…,“ říká ambasador Michal

18. 11. 2015

VZPoura úrazům je již třetí měsíc v plném proudu. Jen za poslední čtyři týdny najeli naši ambasadoři tisíce kilometrů, navštívili přes 10 škol a setkali se ... pokračování »

dite

O setkáních s Jarmilou: „Pozornosti není nikdy dost…“

23. 10. 2015

Říjen se nám překlenul do druhé poloviny a my máme za sebou dalších pět milých setkání s žáky v různých koutech naší republiky. Se VZPourou ... pokračování »

dite

Se VZPourou jsme navštívili další školy

2. 10. 2015

První měsíc edukačních setkání na školách utekl jako voda a my máme spoustu nových poznatků a zážitků. Se VZPourou úrazům jsme se vypravili do dalších ... pokračování »

vzpoura_logo

Máme za sebou návštěvu čtyř škol, všem dětem i pedagogům děkujeme. Byli jste bezvadní!

21. 9. 2015

Naše zářijové návštěvy jsou přesně v polovině a tak je na čase sepsat první dojmy. Jarmila, Pavel a Michal se setkali s dětmi ve školách: Gymnázium Vysoké ... pokračování »

Jak si nás objednat?

Objednat si nás můžete pomocí jednoduchého on-line rezervačního formuláře.


 
Informace o projektu

Nenechte si nic utéct